w

Epic popełniło błąd, w efekcie czego można zwrócić tę skórkę Fortnite bez zużywania żetonów zwrotu

Fanpage Grupa

Da się to zrobić co prawda od kilku dni, ale ta informacja jakoś kompletnie przeszła niezauważona.


W gąszczu wszystkich innych zapowiedzi, graczom zupełnie umknął fakt, że można obecnie zwrócić jednego ze skinów kompletnie bez zużywania żetonów zwrotu. Wszystko przez to, że skin “przeszedł zmiany”.

Tak naprawdę skórka prawdopodobnie nie została w żaden sposób zmieniona, a powodem takiej, a nie innej decyzji Epic jest błędne promowanie skina.

Astro do zwrotu

Chodzi tutaj o skina “Astro”. Pojawił się on w sklepie już spory kawałek czasu temu, natomiast dopiero teraz ci najwięksi twórcy zorientowali się, że rzeczywiście jest on dostępny do zwrotu. O co więc z tym chodzi?

Bezpośrednie porównanie pokazuje, że praktycznie nic się nie zmieniło. Mimo tego Epic mówi, że poczyniło jakieś zmiany i wszyscy, którzy nie są z nich zadowoleni, mogą teraz zwrócić tę skórkę.

O co więc chodzi? Studio błędnie promowało ten przedmiot kosmetyczny, sugerując, że zawiera on także czerwony styl. Tego jednak kompletnie nie ma w Fortnite.

Jeżeli to przegapiliście, to możecie wejść do listy zakupów i do 8 lipca zwrócić tę skórkę za darmo, odzyskując przy okazji wydane V-Dolce.

Jeżeli brakowało Wam V-Dolców, a nie jesteście zbytnio zadowoleni z tej skórki, to możecie ją zwrócić jeszcze przez niecały miesiąc.