w

Epic pracuje nad połączeniem granatnika z minigunem. Wszystko, co wiadomo o nowej broni w Fortnite

Niedawno pisaliśmy o podwójnych, automatycznych pistoletach. Teraz docierają do nas informacje odnośnie miniguna i granatnika w jednym.


Wygląda na to, że deweloperzy chcą wprowadzić do Fortnite spore odświeżenie w temacie broni. Niedawno informowaliśmy o podwójnych, automatycznych pistoletach, a teraz leakerzy donoszą, że w przygotowaniu jest coś, co ma być połączeniem dwóch różnych broni.

Chodzi tutaj o miniguna i granatnik. Brzmi naprawdę potężnie i już teraz mówi się, że być może to broń do jakiegoś specjalnego trybu, gdyż brzmi po prostu OP.

Nowa broń nadchodzi

Jak informuje jeden z leakerów, w przygotowaniu jest bardzo dziwna, mocna broń. Widać, że jest to wczesna wersja broni, gdyż póki co korzysta z modelu granatnika bez jednej z części.

Obrażenia równe są 67, natomiast pociski, które trafią w “środowisko” czyli nie w gracza mają zadawać w sumie 131 obrażeń. Czas przeładowania to blisko 3 sekundy, a w magazynku mieszczą się 2 naboje.

Kiedy można się spodziewać wydania tej broni? Zupełnie nie wiadomo. Raczej nie w następnych aktualizacjach, a dopiero za kilka tygodni, być może miesięcy. Widać, że Epic nie stworzyło jeszcze dokładnego modelu, więc prawdopodobnie to na ten moment tylko koncept.