w

Epic przyznaje graczom rację. Te skiny w Fortnite zostaną wkrótce osłabione

Fanpage Grupa

Kilka dni temu pisaliśmy o skórkach, które mają dawać nieuczciwą przewagę nad przeciwnikami.


W Fortnite nie ma zbyt wielu przedmiotów, które mogą zapewniać przewagę. Gracze w ostatnich dniach bardzo mocno udowadniali Epic, że mimo wszystko są w grze skiny, które można w pewien sposób nazwać “pay2win”.

Wszystko przez to, że są bardzo słabo widoczne. Idealnie pokazał to przykład jednego z graczy, który zaczaił się w rogu jednego z pomieszczeń.

Skiny superbohaterów zostaną osłabione

Epic odpowiedziało na pytania i prośby graczy krótkim komunikatem z informacją, że przyglądają się sprawie. To praktycznie pewne, że skiny te zostaną w jakiś sposób osłabione. Z tym, że “osłabione” nie oznacza ich kompletnego przebudowania.

Najbardziej prawdopodobne jest albo usunięcie tych krytycznych kolorów, jak czarny, albo zwyczajnie zwiększenie kontrastu, czy dodanie elementów pozwalających mimo wszystko na ich zauważanie.

W przeszłości gdy przedmioty kosmetyczne były zmieniane, to Epic pozwalało na ich zwrot bez zużywania “żetonów”. Prawdopodobnie i tym razem tak będzie, choć w tym temacie jeszcze niczego nie potwierdzono poza tym, że skórki są już pod okiem deweloperów i wszystko wskazuje na to, że będą zmieniane.

Kiedy można spodziewać się zmian? Zapewne wraz z kolejną aktualizacją, oznaczoną numerem 15.20. Ta może się pojawić już w przyszłym tygodniu w okolicach wtorku, środy, lub czwartku.