w

Epic spełnia prośbę graczy Fortnite, którzy mają dużo skinów. Nowa opcja “archiwum”

Fanpage Grupa

Kilka miesięcy temu rzuciła nam się w oczy propozycja graczy, którzy mieli dużo skinów. Okazuje się, że Epic ją zrealizował.


Niekiedy trudno jest dobrze zorganizować swoją szafkę w Fortnite. Narzekają na to szczególnie osoby, które mają bardzo dużo różnego rodzaju przedmiotów, w tym skórek, kilfów, plecaków, emotek etc.

Jakiś czas temu w społeczności pojawiła się propozycja, by gracze mogli ukrywać niektóre przedmioty. Chodziło o to, by “usunąć” swoje skiny z szafki, ale by pozostały one gdzieś na koncie – w końcu nie da się zwrócić wszystkiego, czego byśmy chcieli.

Archiwum przedmiotów

Co prawda nie zostało to jeszcze oficjalnie wprowadzone, ale jest to tylko kwestią czasu. Leakerzy wprost piszą, że Epic ma to już gotowe i czeka tylko na odpowiedni moment. W plikach są całe “komunikaty” z tym, co ma się wyświetlać w momencie przeniesienia skina, czy emotki do archiwum.

Nie wiadomo, kiedy zostanie to dodane, ale można się domyślać, że Epic nie będzie jakoś niesamowicie długo z tym czekać. Raczej tego typu rzeczy są wprowadzane tak po prostu, w ramach większej aktualizacji.

No chyba, że Epic zechce zostawić sobie to jako nowość już na 4 sezon. Wówczas faktycznie będzie trzeba poczekać nieco dłużej, bo kilka miesięcy.