w

Epic Store i wszystkie gry pokroju Fortnite nie działają od godziny przez GTA 5 za darmo

Fanpage Grupa

Jeżeli chcieliście pograć w Fortnite, to obecnie nie ma takiej możliwości. Wszystko przez udostępnione za darmo GTA 5.


Zgodnie z naszymi przewidywaniami, pobieranie GTA 5 jest niemożliwe. Promocja ruszyła teoretycznie o godzinie 17:00, natomiast już kilkadziesiąt minut wcześniej nie było opcji zalogowania się do Epic.

Wszystko przez promocję, w ramach której można pobrać GTA 5 zupełnie za darmo, bez żadnych opłat. Jeżeli mieliście uruchomione Fortnite wcześniej, to radzimy go nie wyłączać.

Epic Store nie działa

Obecnie jedyną informacją o dostępności podzielił się Epic na stronie ze statusem Fortnite. Nie wiadomo jednak, kiedy wszystko zacznie działać. Przerwa spowodowana ogromnym zainteresowaniem może przeciągać się jeszcze kilka godzin.

Wchodząc do klienta Epic Store widać tylko błąd 500:

„Wystąpił nieoczekiwany błąd.”

Gracze mają możliwość powrotu na stronę główną, przynajmniej teoretycznie, bo przycisk po prostu nie działa. Nie wiadomo, ile to może potrwać. Sytuacja nie zmienia się od około 2 godzin i póki co nic nie wskazuje, że sklep i jednocześnie klient Fortnite miałby zacząć działać.

GTA 5 za darmo

Przypomnijmy, że dzisiaj można odebrać na Epic Store GTA 5 za darmo. Promocja jeszcze będzie trochę trwała, więc nie ma co się martwić. Wszyscy czekają jednak na możliwość pobrania tytułu Rockstara, więc wygląda to obecnie tak, jak wygląda.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite