w

Epic w końcu testuje aktualizację Fortnite 15.20. To jedna z najdłuższych przerw w historii

Fanpage Grupa

Epic musiało zacząć testy aktualizacji 15.20. W końcu nie ma już w plikach wyzwań na 7 tydzień.


To była jedna z najdłuższych przerw, jeżeli chodzi o aktualizacje. Od patcha 15.10 minęło 25 dni. Praktycznie miesiąc bez aktualizacji, gdzie kiedyś zupełną normalną były update co tydzień. Dzisiaj gracze muszą przywyknąć, że w okresie świątecznym tak to będzie wyglądało.

W końcu jednak aktualizacja pojawiła się na serwerach testowych. Oznacza to tyle, że niedługo zostanie oficjalnie wypuszczona dla wszystkich.

Aktualizacja 15.20 w Fortnite

Mało kto wierzył, że Epic tak długo będzie czekać z nową aktualizacją. Minęło już blisko 40% sezonu, a nadal gracze mieli tylko jeden patch. To pierwsza tego typu sytuacja, gdzie start sezonu po prostu zrobił się nudny.

To już koniec. Według nieoficjalnych informacji, aktualizacja 15.20 pojawi się w dniach: wtorek, środa, lub czwartek. Dwa tygodnie później patch 15.30.

Póki co trzeba się uzbroić w kilka dni cierpliwości. W tym momencie nie ma już praktycznie żadnych przecieków. Popularne robią się więc standardowo teorie, ale zdecydowanie nie mogą się one równać z ekscytacją, jaką budzą nowe przedmioty kosmetyczne, bronie, czy zmiany na mapie.