w

Epic wyłączyło część sklepu Fortnite przez Travisa Scotta i ostatnie wydarzenia na jego koncercie

Fanpage Grupa

Podczas koncertu Travisa Scotta doszło do tragedii. Ludzie taranowali się nawzajem, w efekcie czego kilka osób straciło życie, a wiele ludzi zostało rannych.


To, co stało się na koncercie Travisa Scotta, miało swój skutek w Fortnite. Deweloperzy uznali, że nie chcą w żaden sposób promować przedmiotów kosmetycznych związanych z artystą. W efekcie jedna z sekcji została wczoraj wyłączona.

Można się także domyślać, że skin Travisa Scotta nie powróci już nigdy do Fortnite. Do tej pory można było snuć spekulacje, natomiast teraz raczej pewne jest, że skórka pozostanie już tylko u graczy, którzy kupili ją przy okazji jej premiery.

Epic wyłącza część sklepu

Wczoraj wiele osób nieźle się zdziwiło, widząc, że Epic wyłączyło dzienną zakładkę w sklepie Fortnite. W mediach społecznościowych pojawił się oficjalny komunikat mówiący, że sekcja będzie włączona przy okazji następnej rotacji przedmiotów.

Powodu nie podano, natomiast gracze nie mają wątpliwości, że ma to związek z Travisem Scottem. W sklepie wylądowała bowiem jego emotka – “Out west”.

Prawdopodobnie deweloperom najłatwiej było wyłączyć sekcję, zamiast specjalnie usuwać emotkę.