w

Epic wysyła graczom Fortnite na maila pytania odnośnie tego, czego oczekują teraz najbardziej

Fanpage Grupa

Epic wróciło już do pracy, wypuściło aktualizację, a teraz pyta graczy wysyłając im ankiety.


O Epic w 2020 roku mówiło się, że deweloperzy pracujący nad zupełnie stracili kontakt ze swoją społecznością. Faktycznie, pojawiało się mniej wpisów na Reddicie, a twórcy byli o wiele mniej aktywni, niż w momencie największej popularności trybu Battle Royale.

Dlatego wiele osób nieźle się zdziwiło widząc na swoich mailach ankietę dotyczącą przyszłości Fortnite i tego, czego gracze oczekują po Ekipie Fortnite.

Epic pyta graczy o zdanie

Ankieta nie dotarła jeszcze do wszystkich. Przypomnijmy, że żeby ją w ogóle dostać, trzeba mieć w opcjach konta (na oficjalnej stronie) zaznaczoną zgodę na kontakt marketingowy. Sama ankieta dotyczy przede wszystkim Ekipy.

Gracze dostali w sumie dwa pytania, z czego jedno jest naprawdę dziwne. Społeczność może posegregować poszczególne elementy ze względu na ich ważność. Do wyboru są takie kwestie, jak customowe opcje (przy zakupie Ekipy Fortnite), zwiększona liczba graczy na wyspach kreatywnych, możliwość zakupu Ekipy na określoną ilość miesięcy etc.

Oprócz tego Epic z jakiegoś powodu chce wiedzieć, co byłoby, gdyby Fortnite zmieniło się w człowieka. To zapewne żarcik, natomiast to on wywołał najwięcej emocji.

Wyniki zapewne będą miały realny wpływ na dalszy rozwój Ekipy, więc naprawdę warto zagłosować. Trudno powiedzieć, czy ankieta w ogóle otrzyma polską wersję, ale jak najbardziej jest na to szansa.