w

Epic zaktualizowało OG broń z 2018 roku. Możliwe, że wkrótce zostanie dodana do Fortnite

Fanpage Grupa

Epic nie aktualizuje starych broni zupełnie bez powodu. Można się spodziewać, że wkrótce coś w tym temacie się stanie.


Deweloperzy ewidentnie kombinują, jeżeli chodzi o dostępną w grze pulę przedmiotów. Zaledwie wczoraj przywrócono między innymi taktyczną strzelbę czy karabin piechoty. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec niespodzianek.

Leakerzy informują, że podczas aktualizacji 16.30 Epic zmieniło dźwięki jednej z broni, jaka została wycofana kilka miesięcy temu. Ostatni raz można było jej użyć w 3 sezonie 2 rozdziału.

Co powróci do Fortnite?

FNAssist wspomina i pokazuje, jak zmienił się dźwięk Miniguna. Nie jest to niesamowicie ważna broń, jeżeli chodzi o Battle Royale, ale możliwe, że razem z dźwiękiem zmienią się również jej przeliczniki. A wtedy może być już naprawdę mocna.

Oczywiście spekulowanie na temat ewentualnych dat jest na ten moment po prostu bezsensowne. Jak pokazał wczorajszy bugfix, Epic może tak naprawdę zmienić dostępną pulę broni w każdym dowolnym momencie i dniu.

Pozostaje więc poczekać do momentu, gdy deweloperzy będą chcieli użyć nowego miniguna. Warto wspomnieć, że jest to jedna z najstarszych broni. Została bowiem oryginalnie wprowadzona w patchu 2.4, czyli 31 stycznia 2018.