w

Jaki darmowy przedmiot dostali gracze w Fortnite, którzy posiadali aktywną Ekipę?

Fanpage Grupa

Epic zapowiadało, że wszyscy posiadacze Ekipy Fortnite otrzymają bonusowy przedmiot, za który nie będą musieli płacić i faktycznie tak też się stało.


“Podstawa” Ekipy Fortnite pozostaje niezmienna, dlatego każdy przedmiot wychodzący poza schemat pakietu ze skórką jest czymś bonusowym, o czym informowało także samo Epic.

Wiele osób spodziewało się, że może tu chodzić o lotnię, skoro tylko jej brakuje w podstawowym, udostępnionym początkowo zestawie.

Jaka to nagroda?

Jeżeli macie Ekipę Fortnite to dzisiaj powinniście dostać dodatkowy przedmiot. Gracze rzeczywiście informują, że na ich kontach pojawił się wspominany przez Epic bonus. Niestety, nie chodziło tutaj o lotnię ani żaden inny przedmiot kosmetyczny.

Jak już się zapewne domyśliliście – ma to być ekran wczytywania. Nie ma w nim nic jakiegoś specjalnego oprócz symbolu związanego z Fundamentem.

Czy to ucieszyło graczy? Raczej większość się zawiodła. Ekipa na maj jest naprawdę bogata, jeżeli chodzi o wszystkie jej elementy, natomiast o tym bonusie wiele osób zapomni chwilę po jego otrzymaniu.