w

Epic zapowiedziało sekretnego skina, który znajdzie się w kolejnym karnecie Fortnite? Wszyscy go znają

Fanpage Grupa

Ten sezon zawiera masę różnego rodzaju easter eggów. Jedne zwróciły większą uwagę, inne zdecydowanie mniejszą.


Póki co mówi się niewiele, jeżeli chodzi o przyszły sezon. Nic dziwnego, gracze nie znają jeszcze żadnych szczegółów, ani przecieków o S4. W końcu jest na to zdecydowanie za wcześnie. Wśród społeczności pojawi się jednak pewna teoria.

Póki co to tylko niepotwierdzone domysły, ale faktycznie na mapie jest pewne odwołanie do Jacka Sparrowa. Gdzieś tam w społeczności pojawił się pomysł, że może to będzie główny motyw kolejnego sezonu, albo po prostu Sparrow pojawi się w karnecie.

Interesujący easter egg w Fortnite

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Jtneagle” zwrócił uwagę graczy na to, że w Fortnite jest odwołanie do Jacka Sparrowa.

Ta mała łódka jest ważniejsza, niż mogłoby się wydawać i jeżeli Epic będzie szło swoim dotychczasowym tropem, to możliwe, że Jack Sparrow wejdzie do Fortnite jako skin. Oczywiście to tylko teoria.

Na dobrą sprawę można by było podejrzewać, że będzie to skin do następnego karnetu, ale jest to tak niepewne, że na ten moment warto po prostu o tym pamiętać.

Podobnie jednak było z Indiana Jonesem, który najpierw został zapowiedziany poprzez easter egg, a potem znalazł się w karnecie.