w

Event w Fortnite potrwa 40 minut. Darmowa emotka i inne oficjalne informacje

Fanpage Grupa

Epic podzieliło się szczegółami nadchodzącego wydarzenia na żywo. Dzięki temu wiadomo chociażby o nowej, darmowej emotce.


Już w sobotę 3 grudnia w Fortnite odbędzie się finał rozdziału 3 o tytule „Rozpad”. Epic pisze, że los wyspy ponownie jest w rękach graczy:

W sobotę 3 grudnia wskakujcie do finału Rozdziału 3 w Fortnite: Rozpad i przeżyjcie zaskakujące wydarzenie społecznościowe nie z tego świata. Niezależnie od tego, czy wyruszycie w oddziale czy też solo, los Wyspy jest w waszych rękach.

O której godzinie i kiedy wydarzenie?

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego. Standardowo 30 minut wcześniej pojawi się specjalny tryb. Co ważne, do wydarzenia można dołączać w trakcie jego trwania, maksymalnie do 22:40.

To ciekawe, że Epic daje aż 40 minut. Czyli faktycznie będzie to coś innego niż normalnie. W Rozpadzie będzie można grać w ekipach do 4 osób.

Darmowa emotka

Dla wszystkich, którzy zalogują się pomiędzy 2-4 grudnia przygotowano darmową emotkę. Czas jest od 15:00 2 grudnia do 8:45 4 grudnia. Wystarczy się po prostu zalogować.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite