w

Fortnite Classic to spełnienie marzeń wielu graczy. Zreworkowana pierwsza mapa Battle Royale

Fanpage Grupa

Gracze pokazują projekt “Fortnite Classic”, który na pewno byłby strzałem w dziesiątkę dla wyjadaczy.


W przeszłości wśród społeczności wiele mówiło się o tym, by Epic stworzyło coś w rodzaju “Fortnite Classic”, czyli powrotu do pierwszej mapy, dawnych broni, przedmiotów etc. Oczywiście nie chodzi tutaj o całkowite przywrócenie tamtej wyspy.

Nie miałoby to sensu z jednej, prostej przyczyny. Pierwsza mapa była kompletnie pusta, wręcz nudna. Dlatego projekt graczy zakłada rework tamtej wyspy i wydanie jej w ulepszonym stylu.

Fortnite Classic

Oczywiście na ten moment to jedynie koncept, nie należy rozważać tego jako przecieku. Fakt faktem, że coś takiego faktycznie może kiedyś się pojawić. Epic w końcu spełniło prośbę graczy i wydało tryb bez budowania, teraz mamy też przecieki o widoku z pierwszej osoby. Fortnite Classic nie byłby więc jakimś wielkim przełomem.

“FitzyLeakz” nadal nad wszystkim pracuje, ale zamysł jest prosty – dać zmienioną mapę z pierwszego sezonu z dawną pulą broni i przedmiotów.

Mapa miałaby się zmieniać co miesiąc, dwa. Wszystko to oczywiście na podstawie tego, co działo się kiedyś w Fortnite. Koncept bardzo ciekawy i jego popularność pokazuje, jak bardzo ludzie chcą czegoś takiego.