w

Fortnite globalnie nie działa. Problemy z zalogowaniem i rozłączeniami w Epic Games

Fanpage Grupa

Epic Games ma globalne problemy, efektem czego jest czasowa niedostępność Fortnite.


Zupełnie bez żadnego ostrzeżenia Fortnite przestało działać. Problemy nie dotyczą jednak tej jednej produkcji, a ogólnie całego Epic Games. Próba zalogowania się pokazuje błąd „Invalid Client”.

W efekcie nie da się na ten moment zalogować. Jeżeli więc gracie w Fortnite, to nie próbujcie wychodzić z gry. Problemy techniczne trwają od kilku minut. Warto wspomnieć, że nie ma to nic wspólnego z żadną aktualizacją. Osoby, które nie włączały dzisiaj gry, będą mogły pobrać aktualizacje – te jednak nie mają związku z awarią.

Fortnite przestało działać

W takich wypadkach nie ma absolutnie żadnej reguły. Problemy z logowaniem mogą trwać jeszcze przez kilka godzin, a może to zostać rozwiązane po kilku minutach. Należy jednocześnie pamiętać, że w różnych regionach świata, a nawet w Polsce, może to działać inaczej.

„Pracujemy nad rozwiązaniem problemu z logowaniem. Powiadomimy Was gdy problem zostanie rozwiązany.”

Wszystko dlatego, że chodzi tutaj o konkretne serwery. Jeżeli traficie na te, które działają, to bez problemu się zalogujecie. Przy takich awariach ludzie próbują się jednak zalogować, nie wychodzi im, więc próbują ponownie, przeciążając jednocześnie serwery. Z tego względu warto jest jednak poczekać chwilę dłużej, aż sytuacja zostanie opanowana.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite