w

Nowe przecieki ujawniają, kim będzie następny NPC w Fortnite i co ma sprzedawać

Fanpage Grupa

Leakerzy dotarli do informacji na temat następnego NPC, jaki pojawi się w grze.


6 sezon Fortnite, podobnie do poprzedniego, mija między innymi pod znakiem NPC, którzy oferują różnego rodzaju przedmioty czy misje. Osoby zajmujące się przeciekami informują, kto będzie kolejną taką postacią. Wszyscy znamy ją jako “Sparkplug”.

Co ma oferować? Teoretycznie nic specjalnego, choć raczej nikt nie pogardzi częściami mechanicznymi, które są bardzo pomocne w przypadku craftingu przedmiotów.

Nowy NPC w Fortnite

Jak czytamy we wpisie HYPEX’a, NPC ma się pojawiać w trzech miejscówkach, a jej głównym zajęciem będzie po prostu sprzedaż ośmiu części mechanicznych lub ulepszenia broni, czyli nic nowego.

Leakerowi udało się także ustalić, jakie wiadomości będzie wyświetlać “Sparkplug”. Niestety, nie ma tu obecnie niczego, co dotyczyłoby przykładowo fabuły.

Do Fortnite nadal zmierza kilku nowych NPC, natomiast większość z nich będzie bezpośrednio związana z pojawieniem się Neymara – specjalnej skórki obecnego sezonu.

Żadne daty związane z NPC nie są na ten moment znane. Piłkarskie postacie zapewne pojawią się razem z Neymarem, natomiast wyjście “Sparkplug” to jedna wielka zagadka. Może ona bowiem wyjść tak samo w tym tygodniu, jak i za miesiąc.