w

Fortnite wprowadzi funkcję, która może odmienić rozgrywkę. Będzie można zatrudniać pomoc

Fanpage Grupa

Do Fortnite wielkimi krokami nadchodzi nowość, o której mówiło się już kilka tygodni temu. Teraz według leakerów jest to już potwierdzone.


Fortnite wiele funkcji zapożyczyło z innych produkcji, ale to jest chyba oryginalny pomysł deweloperów Epic. Z tego, co pisze HYPEX, niedługo będzie można zatrudnić sobie pomoc do gry. Jak? Wszystko za sprawą NPC.

Według nieoficjalnych informacji, w trakcie gry będzie można zatrudnić sobie do pomocy NPC. Ci mają wykonywać podstawowe działania, choć jeszcze nie wiadomo, co dokładnie. Jak czytamy w niepotwierdzonych leakach, prawdopodobnie NPC będą mogły też pomagać w walce.

Zatrudnianie NPC w Fortnite

Czyli ogólnie ma się to nazywać “Komendy NPC”. HYPEX mówi, że będzie to polegało na zatrudnieniu NPC do pomocy. Inni leakerzy wskazują, że może tu chodzić o:

  • Zbieranie surowców
  • Atakowanie innych graczy

Nie wiadomo niestety, kiedy zostanie to wprowadzone, ale z racji tego, że jest to naprawdę duża funkcja, to raczej Epic będzie chciało to zaprezentować wraz z nowym, 4 sezonem. Oczywiście na ten moment to tylko domysły. Równie dobrze może to zostać dodane w następnej dużej aktualizacji.