w

Fortnite x Family Guy. Odszyfrowano plik “FrenchFry” ujawniając nadchodzącą współpracę

Fanpage Grupa

Leakerom udało się dotrzeć do zawartości męskiego skina, który do tej pory nosił nazwę “FrenchFry”, ale tego nikt się nie spodziewał.


“FrenchFry” miało być związane w jakiś sposób z FNAF. Finalnie jednak potwierdzono, że takiej współpracy nie będzie. Zawartość tego pliku zdziwiła wszystkich jeszcze bardziej, niż FNAF. Wszystko dlatego, że są to grafiki z Family Guy.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić.

Nie wiadomo póki co, kiedy ta współpraca miałaby się odbyć, ale wszystko wskazuje na to, że jest to kwestia albo dni, albo tygodni.

Fortnite x Family Guy – Co wiadomo?

FrenchFry, a konkretnie tekstury z plecaka męskiego skina to według osób zajmujących się przeciekami dokładnie taka grafika:

To pozwala sądzić, że jedną z nadchodzących współprac będzie właśnie Fortnite x Family Guy. Przypomnijmy, że mówimy tutaj o męskim skinie – istnieje szansa na to, że chodzi bezpośrednio o Petera Griffina.

Co więcej, podpowiedź odnośnie tej współpracy pojawiła się już dłuższy czas temu, ale nikt tego nie zauważył. Youtuberzy i streamerzy dostali swego czasu paczki od Epic z fizycznymi przedmiotami, które podpowiadały pojawienie się konkretnych łowców.

I teraz robi się zabawnie, to nie musi być nic związanego z Midasem, czy jego żeńską wersją:

Wygląda na to, że faktycznie można się powoli przygotowywać na wejście Petera Griffina do Fortnite.