w

Fortnite x Jordan. Jak odblokować specjalne style, wyzwania, wszystkie szczegóły

Fanpage Grupa

Co prawda z lekkim opóźnieniem, ale jednak Epic poinformowało o wszystkich szczegółach swojej współpracy z marką Jordan.


Krótko mówiąc, do gry zostają wprowadzone inne wersje skinów, które już kiedyś były do zdobycia. Gracze normalnie kupują skórki, a potem mogą odblokowywać ich specjalne wersje.

Wskakujcie do Strefy Jumpmana od godz. 1:00 2 grudnia. W Strefie Jumpmana wykorzystacie sześć portali, by wyruszyć na wyścig zbieraczy, a później kończyć zadania. Sprawdźcie swoje umiejętności i zdobywajcie nagrody!

Co to za nagrody?

Chodzi tutaj o inne style, ale także i chociażby o graffiti.

Ukończcie sześć wyzwań trickshotowych, by odblokować (niebieski) styl Rozgrywająca do stroju Lot do Kosza i (ciemny) styl Szybka zmiana kierunku do stroju Czysty rzut! Stroje te będą dostępne w sklepie od 2 grudnia, od godz. 1:00 czasu polskiego.

Ukończcie 10 wyzwań trickshotowych, by odblokować (srebrny) styl MVP do stroju Lot do Kosza i (srebrny) styl Strefa za trzy punkty do stroju Czysty rzut! Stroje te będą dostępne w sklepie od 2 grudnia, od godz. 1:00 czasu polskiego.

Ukończcie 12 wyzwań trickshotowych przed godz. 20:00 4 grudnia, by otrzymać graffiti Pod Samym Koszem.

Ukończcie wszystkie 12 wyzwań trickshotowych, by odblokować wyjątkowe pomieszczenie Galeria sław! Tam również sprawdzicie swoje umiejętności przy jeszcze trudniejszych wyzwaniach trickshotowych i pokażecie, kto tu rządzi.

W Strefie Jumpmana będzie można odblokowywać style do strojów również po godz. 1:00 12 grudnia. Dostęp do tego doznania otrzymacie po wpisaniu kodu: 5519-3138-2454.

Do tego dochodzi także emotka: