w

Gracze Fortnite czują się oscamowani. Mieli dostać darmowego skina, a nie da się go odebrać

Fanpage Grupa

Jedna z promocji na darmowego skina, lotnię i kilof kończy się dzisiaj o godzinie 18:00. Problem w tym, że od kilku miesięcy nie da się ich odebrać.


Kilka tygodni temu pisaliśmy o darmowym skinie w ramach akcji Intela. I wszystko byłoby dobrze, gracze byliby zadowoleni, gdyby nie jeden szczegół. Akcja kończy się już dzisiaj o godzinie 18:00, więcej tego skina nie będzie można odebrać, przynajmniej nie przez przepustkę Intela.

Tymczasem gracze od miesiąca próbują odebrać darmowe przedmioty i nie są w stanie tego zrobić. Intel tłumaczy to brakiem kodów, a społeczność jest mocno wkurzona.

Ludzie nie mogą odebrać skina

Przypomnijmy, że żeby zdobyć skórkę, kilof i lotnię, należało uzyskać odpowiedni poziom przepustki. Po wbiciu 16lvl zyskiwało się dostęp do oferty ze skórką o nazwie “Splash Squadron”. Jeżeli kompletnie nie kojarzycie, to tak to wygląda:

Teraz pojawiła się informacja o tym, że skórka zostanie zastąpiona inną. To ma się spełnić dzisiaj, 3 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Wszystko fajnie, ale Intel już miesiąc temu stwierdził, że kodów na skina do Fortnite nie ma i nie wiadomo, czy będą.

Gracze masowo wbijali 16 poziom, chcieli skorzystać z promocji, a Intel rzucił wiadomością, że kodów zwyczajnie nie ma. Teraz promocja się kończy, a ludzie zostali bez skina.

Nie wiadomo, jak to się rozwiąże. Na pewno ludzie są bardzo źli na taki obrót sytuacji. Nie po to spędzali długie godziny na wbijaniu leveli, żeby zostać z niczym.