w

Gracze Fortnite śmieją się, że przez tę zmianę gra została uratowana przed spadkami

Fanpage Grupa

Epic odpowiedziało na odzew graczy i poprawiło jedną rzecz. Normalny człowiek nigdy tego nie zauważy, ale są ludzie, którzy przykładają wagę do takich rzeczy.


W Fortnite jest mnóstwo rzeczy, które można by było zmienić lub poprawić. Tymczasem pracownicy wzięli się za bardzo drobny szczegół, którego praktycznie nikt nie zauważy. Oczywiście nie jest tak, że wszystkie prace nad grą nagle stanęły, byleby tylko to poprawić, ale faktycznie ktoś musiał na to poświęcić chwilę swojego czasu.

Chodzi tutaj o poprawienie jednej ze skórek. Nie był to nawet jakiś duży błąd, a brak konkretnego elementu. Teraz wszystko jest już na swoim miejscu, a gracze śmieją się, ze teraz to już Fortnite zostało na pewno uratowane.

Co takiego się zmieniło?

Jeden ze skinów, konkretnie Padme, cierpiał na brak paznokci. Jakimś cudem zostało to wychwycone.

Normalnie naprawy skinów potrafią zajmować miesiące, a tutaj Epic specjalnie się nad tym pochyliło i dodało brakujący element.

Z jednej strony bardzo dobrze świadczy to o deweloperach, którzy się nad tym pochylili i społeczności, która to wyłapała. Z drugiej gracze komentują, że były jednak o wiele ważniejsze sprawy, którymi trzeba by było się zająć.

Epic to ogromna firma, na pewno było to łatwe do naprawy i nie wymagało więcej, niżeli kilku chwil. Łatwo jednak zrozumieć, dlaczego to bawi.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite