w

Gracze obawiają się, że boty robiące 90 będą za mocne

Boty były już w sezonie i tam również robiły słynne 90.


W sezonie 10, a dokładniej w aktualizacji 10.40, która została już wprowadzona na serwery, zostały dodane boty. Sztuczna inteligencja, która będzie towarzyszyć graczom.

Niezwykłe boty

Jak można było się spodziewać, nie będą to zwykłe boty, które jak w innych tytułach chodzą i trafiają jeden na 30 pocisków. W Fortnite będą umiały również nie najgorzej budować i zapewne też strzelać. W poniższym filmiku została pokazana 90, robiona przez właśnie sztuczną inteligencję w sezonie 8.

Skoro tak właśnie wyglądała jedna z podstawowych umiejętności każdego gracza dwa sezony temu, to jak będzie prezentować się obecnie? Zapewne Epic Games ulepszyło swoje roboty i teraz będą poruszać się płynniej, budować szybciej i strzelać celniej.

ZOBACZ – Fortnite działa teraz również na słabszych telefonach Samsung

Być może będą miały również swoje własne poziomy i czym nasze umiejętności będą lepsze, tym na lepsze boty będziemy trafiać. Samo wprowadzenie ich na serwery jest kontrowersyjne, tytuł nie musi narzekać na brak graczy, więc dopełnianie serwerów takimi wynalazkami, jest dość dziwne i niespodziewane. Jesteśmy ciekawi, czy nowa technologia dorówna graczom i ile gier wygra. Prawdopodobnie twórcy udostępnią statystyki pod koniec sezonu, ewentualnie trochę później.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite