w ,

Ile pieniędzy zarobił w sumie Ninja? Można się złapać za głowę, widząc taką liczbę

Fanpage Grupa

Każdy gracz, nawet taki, który nie interesuje się zbytnio światem streamerów i twitcha i, z pewnością wie, kim jest Ninja.


Ninja swoją popularność zawdzięcza głównie Fortnite i oczywiście swojej osobowości. Przez te kilka lat udało mu się podpisać wiele bardzo różnych kontraktów. Działał tak samo z Twitchem, jak i Facebookiem oraz Mixerem. Ma własną linię ubrań, sprzętu gamingowego czy butów tworzonych we współpracy z Adidasem.

Według ostatnich informacji może to być najlepiej zarabiający gracz w historii, przynajmniej na ten moment. Wystarczy powiedzieć, że streamer w 2020 roku odprowadził podatek w wysokości przynajmniej 25 milionów dolarów.

Ile zarobił w sumie Ninja?

Cała ta dyskusja rozpoczęła się od fragmentu streama profesjonalnego gracza znanego jako Stable Ronaldo. Wspomniał on, że Ninja odprowadził podatki w wysokości 25 milionów dolarów. Nie była to jednak jakaś tajemna wiedza, sam streamer o tym wspominał podczas gry w Fall Guys. Oznacza to tyle, że Ninja zarobił przynajmniej 50 milionów dolarów.

Stable Ronaldo w swoich wyliczeniach poszedł jeszcze dalej i w sumie wyszła mu kwota około 100 milionów dolarów.

Ponieważ sprawa robiła się coraz popularniejsza, to finalnie dotarła także do Ninjy i jego żony. Jessica na Twitterze napisała tylko „100m”, w pewien sposób potwierdzając kwotę.

Warto tutaj wspomnieć o samym Ninjy, który jakiś czas temu mówił o podatkach i tym, że zapłaci ogromną kwotę od swoich zarobków.

Można więc przyjąć, że streamerowi udało się zarobić przynajmniej 50 milionów dolarów, ale praktycznie na pewno przekroczył dwukrotność tej kwoty, oczywiście nie uwzględniając podatków. To wyjaśnia, dlaczego Ninja tak często powtarza, że nie zależy mu już na dużej oglądalności i nie musi grać dokładnie w to, co chcą widzowie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite