w

Za co gracze Fortnite dostają darmowe 1000 V-Dolców? Chodzi o ugodę zbiorową

Fanpage Grupa

Dzisiaj wiele osób logujących się do Fortnite spotka miła niespodzianka w postaci 1000 dodatkowych V-Dolców rozdawanych przez Epic za darmo.


Epic stosunkowo rzadko rozdaje darmowe V-Dolce, najczęściej dzieje się tak w momencie, gdy w grze występuje jakiś duży problem, za który Epic chce przeprosić. Tym razem nie było żadnego błędu, a chodzi tutaj o ugodę zbiorową.

Akcja ta skierowana jest do osób, które kupowały losowe Łupolamy. Wszystkie osoby korzystające z tej oferty dzisiaj lub w najbliższych dniach odbiorą swoje 1000 V-Dolców.

1000 V-Dolców w Fortnite

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

“Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami kupowania losowych Łupolam, czy nie, w ramach ugody zbiorowej, każdy, kto zakupił losową Łupolamę otrzymuje od nas 1000 V-dolców.”

Rekompensata dotyczy oczywiście trybu Ratowania Świata, więc spodziewać mogą się jej tylko osoby, które miały z nią do czynienia.

Kupiłem losową Łupolamę, a nie otrzymałem 1000 V-dolców. Co mogę zrobić?

Jeśli Łupolama została zakupiona w ramach Fortnite: Ratowanie Świata przed jej wycofaniem, nie musisz robić nic, by otrzymać 1000 V-dolców. Wszyscy gracze, którzy powinni otrzymać tę rekompensatę, zobaczą V-dolce na swoim koncie w ciągu kilku najbliższych dni.

Czy otrzymam więcej V-dolców, jeśli kupiłem więcej niż jedną Łupolamę w Fortnite: Ratowanie Świata?

Nie, otrzymasz tylko jeden grant w wysokości 1000 V-dolców.

Czy otrzymam 1000 V-dolców, jeśli kupię lamę rentgenowską?

Nie. Lamy rentgenowskie prezentują swoją zawartość, więc ugoda ich nie obejmuje, ponieważ tyczy się wyłącznie skrzynek z losowymi łupami.