w

Jak będzie wyglądał koniec 6 sezonu i początek 7 sezonu w Fortnite? Data, godziny, co i jak

KONCEPT 7 SEZONU

Powoli zbliżamy się do końca 6 sezonu, na ten moment wszystko wydaje się już jasne.


W plikach Fortnite nadal mamy odliczanie – to prawdopodobnie zostanie użyte gdzieś przy końcówce tego sezonu. Według Tabora Hilla – youtubera zajmującego się przeciekami – do gry zostanie jeszcze wprowadzony „statek matka” – niestety nie ma informacji na temat tego, do czego Epic go wykorzysta.

Co jest dobrą informacją, to koniec sezonu prawdopodobnie odbędzie się bez żadnych opóźnień. Nawet Epic w ostatniej swojej oficjalnej wiadomości pisze o 8 czerwca:

„(…) przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie rzeczy do zrobienia przed 8 czerwca 2021 roku i rozpoczęciem Sezonu 7 w Rozdziale 2.”

Jak będzie wyglądał koniec sezonu?

Obecny sezon skończy się 8 czerwca. Jak możecie się domyślać, jest to wtorek. Zapewne będzie to więc wyglądać dość standardowo. W Fortnite będą trwały różnego rodzaju wydarzenia związane z kosmitami, aż do wtorkowego poranka.

W godzinach 8-10 (różnie to bywało, ale raczej 10:00) rozpocznie się przerwa techniczna. Można się spodziewać, że jeszcze przed włączeniem serwerów poznamy:

  • Zwiastun sezonu,
  • Prezentację karnetu,
  • Przecieki na temat nowości.

Epic już szykuje aktualizację 17.00 – została ona bowiem wprowadzona na serwery testowe. Teraz wystarczy już tylko czekać.

Nie wiadomo jeszcze, ile ma ważyć sama aktualizacja ani do której godziny potrwa przerwa techniczna. Warto również pamiętać, że na kilka dni przed końcem 6 sezonu powinny się pojawiać zwiastuny 7 sezonu.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite