w

Jak Epic bardzo ugrzeczniło model nowej skórki w Fortnite? “Bo to gra dla dzieci”

Fanpage Grupa

Gracze zauważyli, że Epic ugrzecznił jeden z modeli. Wykorzystał jego “bazę”, którą lekko przerobiono.


W Polsce skin “Cammy” nie wzbudza jakichś niesamowitych emocji. Chyba że chodzi o zdjęcia postaci od tyłu. Jeden z najpopularniejszych postów na Twitterze odnośnie nowej skórki dotyczy jej ubrania.

Jest to jedna ze skórek, wokół których pojawia się dość nietypowe zainteresowanie. Skin porównywany był często z Chun-li, która miała ten sam “problem”. Przypomnijmy, jak wygląda Chun-li w Fortnite:

Epic ugrzeczniło ten model

Co ciekawe, wbrew ogólnej opinii, te dwie skórki wcale nie mają tego samego modelu. Okazuje się, że Epic go ugrzeczniło. Faktycznie, “Cammy” powstała na bazie “Chun-li”, ale finalnie ma “skromniejsze” kształty.

Trudno się dziwić, nawet dzisiaj wpisując “Chun-li Fortnite” w wyszukiwarkę najpopularniejsze są zbliżenia na jej dolną część ciała. Epic prawdopodobnie chciało tego uniknąć. Szczególnie że jest to w końcu skin tworzony we współpracy.

Oczywiście, jak zawsze przy tego typu sytuacjach pojawia się sporo kontrowersji. Jedni uważają, że skórki i tak są za bardzo wyzywające, “bo gra jest dla dzieci”, inni nie widzą w tym nic złego, wspominając, że gra przecież ma swoje ograniczenia wiekowe.