w ,

Jak Fortnite pokonuje komputer Mandzia? “To jest żałosne, to jest żart”

Mandzio od jakiegoś czasu ma problemy ze swoim komputerem, który nie daje rady uciągnąć nawet Fortnite mimo tego, że został złożony przez profesjonalną firmę. Youtuberowi puszczają już nerwy.


To jeden z niewielu przypadków, gdy youtuber decyduje się powiedzieć wprost, że deal który zawarł jest niesamowicie niekorzystny. Jak słyszymy na streamie, “firma żyjąca z tego, że sprzedaje komputery ludziom nie potrafi kompa złożyć, no ku**a (…)”

O kogo konkretnie chodzi? O Komputronik, który od kilku miesięcy ponoć nie może sobie poradzić z komputerem, który sami składali.

“Koniec dobrej miny”

Mandzio podczas swojego streama z Fortnite ponownie zobaczył na ekranie klasyczny “Blue Screen”. Komputer się wyłączył, a cała transmisja musiała zostać zrestartowana. Youtuberowi puściły nerwy i powiedział, co sądzi o swoim reklamodawcy.

“To jest dość, miarka się przebrała. Dwa miesiące robiłem dobrą minę do złej gry. Skończył się miły Mandzio, który robił dobrą minę do złej gry bo odejdzie reklamodawca. No to trudno, to odejdzie reklamodawca, taki który składa komputery youtuberowi i każe swoim widzom to reklamować. Ku**a firma żyjąca z tego, że sprzedaje komputery ludziom nie potrafi kompa złożyć, no ku**a, to tak jakbym ja nie potrafił streama robić jako streamer.”

Czy ta współpraca się zakończy? Wszystko na to wskazuje. Tak, jak wspominaliśmy, to prawdopodobnie pierwszy, albo jeden z bardzo niewielu przypadków, gdy ktoś wprost mówi o swoim partnerze biznesowym w ten sposób.

Mandzio też wspomina o samym komputerze, który ma mieć źle dobrane komponenty, na co zwracał uwagę każdy, kto choć trochę zna się na sprzęcie.