w

Jak odblokować za darmo złoty styl do Lary Croft w Fortnite? Obecnie uda się to niewielu osobom

Fanpage Grupa

Gracze mogą już zdobywać złoty styl Lary Croft, ale jest to naprawdę trudne.


Powodem, dla którego zdobycie tego stylu jest na ten moment tak ciężkie, są po prostu inni gracze. Wszyscy chcą dorwać ten styl, efektem czego jest skumulowanie kilkudziesięciu graczy w jednej, małej miejscówce.

Chodzi konkretnie o małą wyspę Oro. Znajduje się w niej Orelia, którą należy zwyczajnie zlikwidować. Zabranie jej broni, konkretniej złotego Scara, sprawi, że zaliczy nam się wyzwanie ze złotym stylem.

Jak to zrobić?

Teoretycznie jest to proste zadanie. Bierzemy broń, likwidujemy NPC i tyle. W praktyce okazuje się, że musimy stawić czoła kilkudziesięciu innym graczom. Najlepszą taktyką jest przestawienie sobie serwera przykładowo na Oceanię, szybkie wzięcie broni i czajenie się w okolicy.

Orelia zaczyna atakować w momencie podniesienia broni i potrafi naprawdę zaskoczyć swoją mocą. Warto o tym pamiętać w momencie, gdy jesteśmy tam bez materiałów i bez broni.

Jeżeli nie spieszy Wam się z tym, to można oczywiście poczekać. Za kilka godzin powinno być łatwiej. W tym momencie zgarnięcie Scara i zlikwidowanie NPC graniczy dosłownie z cudem.