w

Jak odebrać darmowe nagrody w ramach nowego eventu w Fortnite “Rift Tour”? Parasolka i nie tylko

Fanpage Grupa

Epic potwierdziło, że 7 sierpnia rusza nowe wydarzenie, w ramach którego w Fortnite pojawi się “supergwiazda”. Już teraz można jednak wykonywać specjalne wyzwania.


Co trzeba o tym wiedzieć? Przede wszystkim przygotujcie się na artystkę. Epic co prawda nie mówi, kim jest “bijąca rekordy supergwiazda”, natomiast społeczność bazując na poprzednich przeciekach obstawia Arianę Grande.

“Od 7 do 9 sierpnia wyruszcie w muzyczną podróż do nowych magicznych światów, w których spotykają się Fortnite i bijąca rekordy supergwiazda. Dajcie nura w Rift Tour.”

Nowe wyzwania – Rift Tour

Jak czytamy:

“Od dziś możecie odblokowywać nagrody za pierwszą falę zadań Rift Tour. Wskoczcie do gry między 29 lipca a 9 sierpnia, by zdobyć pierwsze nagrody.”

Większość tych nagród nie jest jakaś niesamowita:

  • ekran wczytywania Kosmiczne Przytulasy
  • graffiti Riftcydzieło
  • emotka Kociak z Chmurki

Oprócz tego, o czym pisze Epic, do zdobycia jest także specjalna parasolka i to ona jest główną nagrodą w całym evencie.

Ponieważ w skład Rift Tour wejdzie pięć pokazów w ciągu trzech dni, do menu w grze dodaliśmy zakładkę Rift Tour, która pomoże wam i waszym znajomym zaplanować udział w wydarzeniu, a także być na bieżąco z najnowszymi zadaniami Rift Tour.

Więcej informacji ma się pojawić 2 sierpnia.