w

Lil Nas X odpowiada na propozycję dodania jego skina do Fortnite pisząc “sickkk”

Fanpage Grupa

Lil Nas X to znany artysta, który ostatnio opublikował bardzo głośny utwór “Industry Baby”, niemal od razu pojawiła się więc propozycja dodania jego skina do Fortnite.


Fortnite jest grą, w której występuje zdecydowanie największa ilość współprac tak samo z filmami, serialami, jak i artystami, czy to muzycznymi, czy filmowymi. Dlatego, jeżeli coś na świecie staje się popularne, to praktycznie od razu pojawiają się koncepty dodania kogoś lub czegoś do gry.

Tak było z Lil Nas X, który kilka dni po dodaniu swojego utworu “Industry Baby” skomentował jeden z konceptów przedstawiających jego ewentualną skórkę.

Lil Nas X w Fortnite?

Na tym etapie nie ma mowy o oficjalnym dodaniu skina do gry, ale komentarz artysty wskazuje, że jest on potencjalnie zainteresowany współpracą z Epic, a jak wszyscy wiedzą, deweloperzy nie przepuszczają takich okazji.

Sama propozycja wygląda następująco:

“D3NNI_yt” ponownie wykonał kawał świetnej roboty, choć Lil Nas X ma jeszcze wiele potencjału, szczególnie w kwestii swojego różowego ubioru. W każdym razie raper odpowiedział na ten koncept:

Jeżeli wszystko odbędzie się zgodnie ze standardową “procedurą”, to Epic właśnie odzywa się do piosenkarza z pytaniem, czy jest zainteresowany.