w

Jak szybko sprawdzić, ile warte są Wasze szafki w Fortnite i ile wydaliście pieniędzy?

Fanpage Grupa

Zastanawialiście się, ile wydaliście V-Dolców w Fortnite? Wcale nie trzeba tego jakoś szczególnie podliczać.


Epic daje możliwość podejrzenia historii swoich zakupów V-Dolców, ale mało kto ma czas i chęci na podliczanie tego wszystkiego. Szczególnie że nie mówi to niczego o wartości całej posiadanej przez graczy szafki.

Od kilkunastu godzin jest to możliwe za sprawą zewnętrznej strony. Ta od razu pokazuje wartość szafki liczoną w V-Dolcach. Dzięki temu można również łatwo określić, ile ogólnie wydaliśmy na produkcję Epic Games.

Jak to sprawdzić?

Wszystko to za sprawą zewnętrznej strony, która już od dłuższego czasu służy graczom do wykonywania wyzwań. Dodano tam zupełnie nową opcję, pozwalającą na podejrzenie swojej szafki.

Wszystko to po części w języku polskim, natomiast większość jest jeszcze angielska. Wchodząc w odpowiedni sposób i łącząc swoje konta, można zobaczyć, ile wydaliście ogółem lub w danym sezonie. Widnieje tam również informacja o tym, kiedy konto zostało założone.

Gracze już zaczęli się masowo dzielić linkami. Każdy może też ustawić, czy jego konto ma być ogólnie widoczne, czy tylko dla właściciela.

To prosty sposób na określenie wartości swojej szafki. Jak więc to zrobić?

Warto wspomnieć, że w przeszłości, gdy Boop pisał o takich stronach, to od razu stawały się one niedostępne ze względu na duże zainteresowanie. Tym razem może być podobnie. Wtedy po prostu trzeba poczekać.

  • Następnie do mojej szafki, w górnym prawym rogu. Strona poprosi nas o zalogowanie się kontem Epic Games.

Tutaj decyzja należy już tylko do Was. Fortnite.gg jest znane i nigdy nie było z nim problemów, ale mimo wszystko to zewnętrzny serwis niezwiązany z Epic Games. Łączenia kont zawsze niosą za sobą pewne ryzyko. Warto więc przemyśleć, czy po połączeniu i sprawdzeniu wartości nie warto odpiąć konta i zmienić sobie hasła – tak dla pewności.

Dalej mamy już podgląd na to, ile wydaliśmy. Niektórzy w tym miejscu łapią się za głowę, inni cieszą się, że wydali tak mało. Dla przypomnienia, obecne ceny V-Dolców:

Prosta matematyka powie Wam, ile dokładnie wydaliście na skiny i inne przedmioty kosmetyczne.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite