w

Jak wygląda Fortnite dla dorosłych? Z takimi efektami na pewno byłoby oceniane, jako gra 18+

Fanpage Grupa

Jeden z graczy pokusił się o pokazanie, jak wyglądało Fortnite w wersji dla dorosłych.


Coś takiego pojawiło się już kiedyś wśród społeczności, ale nie było na tyle dopracowane. W każdym razie, wszyscy doskonale wiedzą, że Epic zrobiło tak naprawdę wszystko, by Fortnite nie zostało ocenione jako gra dla dorosłych.

Nie ma tam animacji przejeżdżania samochodami, czy ogólnie pojazdami, nie ma w zasadzie krwi, a zlikwidowane postacie zwyczajnie “wylogowują się” specjalną animacją. Nie ma w Fortnite nic, co mogłoby budzić jakieś kontrowersje, no, może poza kilkoma skinami.

Fortnite dla dorosłych

Ten stan rzeczy postanowił zmienić youtuber o nicku “12th Hour”. Zrobił on specjalne, nowe animacje tak samo przejeżdżania kogoś samochodem, jak i likwidacji. Jeżeli nie macie 18 lat, to możecie sobie to odpuścić, choć Youtube normalnie to dopuścił.

Praktycznie nie ma żadnych szans, by Epic coś takiego wprowadziło. Chyba, że modyfikacje w trybie kreatywnym zajdą tak daleko, że będzie możliwe dodanie swoich własnych efektów wizualnych do likwidacji. Raczej jednak nie ma co się na to nastawiać.

Z resztą, choć wygląda ciekawie, to trudno stwierdzić, czy pasuje to do samego Fortnite. Gra Epic jest raczej cukierkowa, a tu nagle efekty krwi, rozbryzgu etc. Jakoś to ze sobą nie współgra.