w

Jak zdobyć darmową lotnię, kilof i malowanie w Fortnite. “Akcja restart” znowu aktywna

Fanpage Grupa

Epic po raz kolejny daje graczom możliwość zdobycia darmowych przedmiotów. Teraz wiadomo, że w ich skład nie wejdzie darmowy skin.


Najważniejsze, co trzeba wiedzieć – akcja jest skierowana do osób, które mają “nieaktywnych znajomych”. Część zrobi to oczywiście ze swoimi alternatywnymi kontami, ale będzie to standardowo dość trudne.

Uprawniony powracający/nowy gracz to każdy, kto rozegrał mniej niż 2 godziny w Fortnite w ciągu 30 dni przed rozpoczęciem Sezonu 4 w Rozdziale 3. Aktywny gracz to każdy, kto rozegrał więcej niż 2 godziny w Fortnite w ciągu 30 dni przed rozpoczęciem Sezonu 4 w Rozdziale 3. Akcja Restart potrwa od godz. 15:00 19 września do godz. 15:00 3 października 2022 r.

Opis całej akcji:

  • Niezależnie od tego, czy jesteście aktywnymi, czy też powracającymi/nowymi graczami, otwórzcie zakładkę znajomych w panelu bocznym w lobby i sprawdźcie sekcję Akcja Restart.
  • Jeśli jesteście aktywnymi graczami, zobaczycie tam powracających/nowych znajomych, z którymi możecie stworzyć ekipę, by kończyć zadania i cele dodatkowe Akcji Restart. A jeśli należycie do grona powracających/nowych graczy, zobaczycie aktywnych znajomych i innych powracających/nowych znajomych, z którymi możecie stworzyć ekipę, by kończyć zadania i cele dodatkowe Akcji Restart.
  • Stwórzcie ekipę z jednym, dwoma lub trzema (albo więcej, o ile umożliwia to dany tryb) znajomymi, byście mogli wspólnie kończyć zadania i cele dodatkowe Akcji Restart. Zadania i cele dodatkowe można znaleźć na stronie „Zadania”. Zadań i celów dodatkowych nie trzeba kończyć z tymi samymi znajomymi, więc śmiało dobierajcie do swojej ekipy różnych uprawnionych graczy.
  • Kończąc wspólnie zadania i cele dodatkowe Akcji Restart, będziecie zdobywać punkty wraz z uczestniczącymi w niej znajomymi. Zbierajcie punkty, by otrzymać nagrody w grze! Zgromadzone punkty i nagrody do zdobycia możecie sprawdzić na stronie „Zadania”.

Zbierajcie punkty za zadania i cele dodatkowych Akcji Restart, by zdobywać rozgrzane do czerwoności nagrody:

  • 50 punktów: emotka Barb-B-Q
  • 100 punktów: malowanie Świeżo Wykuty
  • 150 punktów: kilof Rozżarzona Zemsta
  • 200 punktów: lotnia Ogniste Nurkowanie

Nagrody oczywiście nie są zarezerwowane tylko dla tej akcji. Epic zaznacza, że mogą się potem normalnie pokazać w sklepie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite