w

Jaki jest obecnie najwyższy level w 8 sezonie Fortnite? Kolejna bariera pękła już kilka dni temu

Fanpage Grupa

Niektórzy narzucili sobie naprawdę niezłe tempo widząc potencjał na pobicie swoich własnych rekordów.


Epic nie prowadzi oficjalnego rankingu poziomów, natomiast w sieci można znaleźć kilka osób, które poświęciły kilkanaście ostatnich dni na to, by zdobyć jak najwyższy poziom. Dzięki temu wiadomo, że 400lvl nie robi już na nikim wrażenia.

Oczywiście takie poziomy są możliwe do osiągnięcia za sprawą nowego trybu “Oszuści”. Polega to na graniu raz za razem, wspólnie ze swoją ekipą. Nie ma w tym zbyt wiele czystej przyjemności, ale rekompensują to szybko pojawiające się poziomy.

Jaki jest ten najwyższy level na ten moment?

Youtuber, od którego zaczęły się te “wyścigi” wczoraj opublikował nowy film z prezentacją swojego obecnego poziomu. Dzięki temu wiadomo, że udało mu się wbić 465lvl. Nie jest to jednak najwyższy wynik.

Są gracze, którzy grają więcej i częściej. 22 września, czyli 4 dni temu w sieci pojawiła się osoba, która przebiła barierę 500lvl.

Od tamtej pory nie pojawiła się od niego żadna aktualizacja poziomu, więc można domniemywać, że nie udało mu się wbić jeszcze 550lvl, ani tym bardziej 600. Jest gdzieś pomiędzy 500, a 600 poziomem.

I choć brakuje oficjalnego potwierdzenia, to prawdopodobnie jest to najwyższy level na ten moment. Jaka jest bariera? Trudno powiedzieć, ten konkretny gracz w poprzednim sezonie miał 820lvl.

Możliwości grindu są więc ogromne, pod warunkiem, że ma się naprawdę dużo wolnego czasu.