w

Najrzadszy skin w całym Fortnite wróci? Skórka na równi z Renegade Raider ma dostać styl

Fanpage Grupa

Do Fortnite może powrócić obecnie najrzadszy skin, jaki tylko istnieje. Został wydany jeszcze przed Renegade Raider.


W Fortnite są obecnie dwa najrzadsze skiny. Oczywiście jednym z nich jest Renegade Raider. Wiele osób jednak nie wie, że 25 października 2017 roku wydano jeszcze jednego skina, który jest tak samo rzadki.

Skin ten w sklepie był 1197 dni temu, natomiast podobnie, jak w przypadku Renegade Raider, nie był dostępny tak po prostu. Wówczas sklep działał bowiem w nieco inny sposób.

Najrzadszy skin w Fortnite dostanie styl?

Skórka Aerial Assaut została wydana pod koniec 2017 roku, w ramach sklepu karnetu bojowego. Sklep działał wtedy w nieco inny sposób, niż w ostatnich latach. Na dobrą sprawę, to pośrednio Epic do tego powróciło.

Assault Trooper był do kupienia za 1200 V-Dolców w sklepie należącym do karnetu bojowego. Oryginalnie nazywało się to “Season Shop”. Skina można było nabyć po osiągnięciu 15 poziomu. Tak samo było z Renegade Raider, ta była za zdobycie 20 levelu.

Czy powróci? To prawdopodobnie będzie bliźniacza sprawa do Renegade Raider, czyli wyjdzie styl i może w przyszłości zobaczymy równe skórki na bazie podstawowego modelu. Skąd takie informacje? Oczywiście z wczorajszej ankiety.

Czyli powrót, ale niepełny. Skin prawdopodobnie pojawi się gdzieś w okolicach zimy, choć z drugiej strony ma tutaj krótki rękaw, więc nie bardzo pasuje do mroźnych klimatów. Może więc Epic będzie chciało wypuścić go wcześniej?