w

Jakie „ulubione bronie społeczności” przywrócono do Fortnite w aktualizacji 16.50?

Zgodnie z zapowiedziami, Epic wyciągnęło coś ze skarbca. Czy rzeczywiście jest to ulubiona broń graczy?


Przypomnijmy, o co w ogóle chodzi. Wczoraj wieczorem Epic udostępniło swój wstępny opis aktualizacji. Znalazł się tam między innymi taki punkt:

  • Ulubiona broń Community powraca ze skarbca na pole gry.

Gracze zastanawiali się, o która broń konkretnie chodzi i teraz już wszystko jest jasne. Ku zdziwieniu, nie wróciła tylko jedno broń, ale aż dwie. Trudno powiedzieć, czy są one ulubionymi, ale część z pewnością się ucieszy.

Aktualizacja 16.50 w skrócie:

Co wróciło do Fortnite?

Pierwszą bronią są podwójne pistolety, które wycofano z Battle Royale jeszcze w 9 sezonie 1 rozdziału. Potem znalazły się w trybach tymczasowych, ale nigdy nie pojawiły się już w BR.

Warto wspomnieć, że w międzyczasie przeszły lekkie zmiany. Potwierdza to tyle, że zmieniane bronie nawet w skarbcu będą przywracane.

Drugą bronią jest „Drum Shotgun”. Pewnie wiele osób go kojarzy – on również został zaktualizowany w momencie, gdy nie był dostępny. Można więc uznać, że jeżeli jakaś broń otrzyma aktualizację, a nie będzie obecna w BR, to jest to prognostyk jej pojawienia się w grze.

Czy któraś z tych broni jest „ulubioną społeczności”? To zapewne zależy już od konkretnego gracza i jego preferencji. Z pewnością jednak obydwie mają swoich fanów, jak i przeciwników.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite