w

Jakiego skina dostaną gracze Fortnite w ramach marcowej Ekipy? Są już przecieki

Fanpage Grupa

Marcowa Ekipa jest już ponoć w plikach. Co więcej, znane są nazwy przedmiotów kosmetycznych, jakie zostały do niej przypisane.


Przypomnijmy, że w Fortnite istnieje abonament, w ramach którego gracze otrzymują co miesiąc 1000 V-Dolców oraz przedmioty kosmetyczne. W sieci pojawiły się pierwsze przecieki odnośnie tego, czego spodziewać się w marcu.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić.

Póki co nie ma jeszcze finalnego wyglądu, ale koncepty w miarę pokazują, czego można by było się spodziewać.

Ekipaka Fortnite na marzec

Pliki, które zostały zaktualizowane około 21 godzin temu to:

  • The Llegend
  • Puffcorn Pick
  • Llambro

Jak informuje iFireMonkey, może to być związane z Ekipaką. Wówczas mielibyśmy tutaj skórkę, plecak i zbierak. Ma to jak najbardziej sens, natomiast bazuje tylko na domysłach.

Jeżeli faktycznie ta teoria jest prawdziwa, to skórka byłaby prawdopodobnie przerobioną wersją lamy. Jak mógłby wyglądać taki skin? Kiedyś leakerzy wyciągali tekstury, albo ich zarysy. W tym wypadku nie opublikowano niczego, więc można się opierać tylko na konceptach ze skinem lamy.

Nie jest to oczywiście w żaden sposób związane z Epic, ale możliwe, że powstanie coś w podobnym klimacie, zapewne lepiej wykonane.