w

Jedno słowo, jakim Epic opisuje nowy, 4 rozdział Fortnite. Przy okazji potwierdzono to ostatecznie

Fanpage Grupa

Jeżeli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego, czy na pewno teraz startuje 1 sezon 4 rozdziału, to może je już porzucić.


Epic oficjalnie i ostatecznie potwierdziło, że dzisiaj zakończy się 3 rozdział, po którym będzie 1 sezon 4 rozdziału. Vice President i Co-Founder Epic Games standardowo określił nowy rozdział jednym słowem.

Ostatnio Epic robi tak co sezon, podpowiadając w ten sposób, czego można się spodziewać. Oczywiście nie jest to jakiś wielki spoiler, bo ile można w końcu przekazać w jednym tylko słowie.

Epic opisuje nowy rozdział

Mark Rein o nowym rozdziale napisał tylko jedno słowo „Cycle”. Oczywiście wszyscy znający angielski powinni wiedzieć, że jest to „Cykl”. Jest też jedna teoria, że chodzi tutaj o coś innego.

Istnieje szansa, że może tu chodzić nie tylko o „Cykl”, ale również nowy pojazd, o którym mówi się już od miesięcy, jak nie od lat.

Motocykl z pewnością byłby ciekawym dodatkiem, który mógłby sporo namieszać. Szczególnie, że Epic lubi dodawać do pojazdów jakieś specjalne cechy i możliwości.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite