w

Jedyny taki skin w Fortnite. To zdecydowanie ulubiona skórka Epic, która ciągle dostaje inne wersje

Fanpage Grupa

W Fortnite jest mnóstwo różnych przedmiotów kosmetycznych, ale wśród nich zdecydowanie wybija się ten jeden, bardzo konkretny skin.


Trudno byłoby zliczyć, ile Epic wydało przez te kilka lat skinów. Jedne są lepsze, o innych już nikt nie pamięta. Wśród nich jest również pewna skórka, która jest przez twórców traktowana w dość wyjątkowy sposób.

Okazuje się, że jest to jedyny skin, który dostał dodatkowy styl w każdym sezonie od momentu rozpoczęcia drugiego rozdziału. Chodzi oczywiście o Palucha Rybnego.

Paluch Rybny w Fortnite

Skin nie ma żadnego wpływu na samą rozgrywkę oczywiście oprócz faktu, że jest jednym z NPC na mapie, jednak rzeczywiście można uznać, że ryba jest ulubionych skinem twórców. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na to proste zestawienie.

W każdym sezonie drugiego rozdziału ryba dostaje dodatkowe style. Oczywiście są one płatne osobno, ale mimo wszystko to nadal jeden i ten sam podstawowy skin.

Warto wspomnieć także, że Paluch Rybny otrzymał dwa style w 9 sezonie 1 rozdziału. To wyjątkowy przypadek w Fortnite, którego prawdopodobnie długo żaden skin nie powtórzy.

Teraz pozostaje już tylko czekać, co Epic wymyśli w przyszłym sezonie. To bowiem praktycznie pewne, że pojawi się nowy pakiet czy jakiś dodatkowy styl.