w

Już niedługo Rocket Racing w Fortnite otrzyma sporą zmianę. Kiedy się jej spodziewać?

Już niedługo jeden z trybów w Fortnite otrzyma całkiem sporą zmianę. Kiedy można się jej spodziewać?


Aktualizacje przynoszą sporo emocji wśród ludzi. Potrafią one odświeżyć bardzo mocno rozgrywkę oraz ponownie zachęcić graczy do grania.

Jeden z trybów w Fortnite – Rocket Racing, ma otrzymać według przecieków bardzo ważną zmianę. Bardzo możliwe, że tryb zyska dzięki temu nowe życie.

O czym mówią najnowsze plotki?

Reklama

Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, które wzbudziły zaciekawienie wśród społeczności. Jeśli okażą się one prawdą, to tryb może mieć znacznie więcej graczy na jakiś czas.

Wieści mówią o tym, że Rocket Racing otrzyma wsparcie UEFN. Gracze będą mogli tworzyć własne trasy, to zdecydowanie odświeży rozgrywkę.

Według wzmianek znalezionych w internecie, narzędzia będą dostępne po jutrzejszej aktualizacji. Jest również szansa na środę, Epic wtedy planuje zaprezentować „State of Unreal”.

Nie wiadomo, na jakich zasadach będzie się to opierać oraz kto będzie mógł publikować mapy. Chociaż to wszystko raczej będzie działać na zasadzie trybu kreatywnego 2.0.

Prawdopodobne wymagania, aby udostępniać swoje dzieła:

  • Publikujący musi mieć 18 lat.
  • Muszą zostać dodane detale (miniaturka, tytuł, tagi).
  • Możliwe, że trzeba będzie wypełnić kwestionariusz IARC (klasyfikacja wiekowa).

Co ciekawe, twórcy planują pokazać proces tworzenia tras od momentu otwarcia UEFN do publikacji. Warto śledzić informacje na ten temat. Prawdopodobnie więcej będziemy mogli dowiedzieć się już jutro, chociaż nie jest to potwierdzone.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite