w

Kilof Minty za chwilę będzie miał każdy za 10 złotych

Według pracowników Gamestop, za chwilę ma ruszyć promocja z miętowym kilofem.


Wygląda na to, że dosłownie za chwilę każdy będzie miał kilof, który niektórzy kupowali za około 10 tysięcy złotych. Pracownicy Gamestop w rozmowach wspominają o 5 listopada.

To wtedy miałaby ruszyć promocja w ramach której do wszystkich oficjalnych figurek i gadżetów z Fortnite dodawany będzie kod na kilof Minty.

Kilof Minty za 10 złotych

Kilof Minty przez swoją ekskluzywność był przez ostatnie dni sprzedawany za horrendalne ceny. Tymczasem pracownicy Gamestopu przyznają, że nie mogą obecnie wydawać nowych kodów i grozi to nawet utratą pracy.

Uspokajają jednak, że kilof będzie, a cała promocja z nim ruszy już jutro.

Jak pokazują gracze, skoro kilof będzie do każdego zamówienia, to nie ma żadnych przeszkód, by kupić przykładowo breloczek, albo małą figurkę za niecałe 2 dolary. U nas będzie to 10 złotych z kilkoma groszami.

Może się okazać, że za chwilę każdy będzie biegał z takim kilofem i kompletnie straci on wartość. Z drugiej strony, jeżeli wszyscy się na niego rzucą, to szybko zostanie wyprzedany.

Osobiście mam nadzieję, że ten szał się skończy. W internecie obecnie jest mnóstwo scamu, który po prostu ma na celu wyciągnięcie pieniędzy od osób, które chciałyby mieć Minty. Najpopularniejszym jest zapraszanie na serwery Discord, a co mniej kreatywni sprzedają kody za 20zł PSC, oczywiście w Polsce.