w

Koszmarne wieści dla Fortnite. Szef Donald Mustard odchodzi z Epic Games

Reklama

To między innymi od był odpowiedzialny za sukces Fortnite w formule Battle Royale. Teraz odchodzi.


To bardzo zła informacja dla wszystkich, którzy śledzili Fortnite. Produkcja jest na stabilnym, jednym poziomie, natomiast nie da się ukryć, że wiele statystyk z nią związanych po prostu spadło. Epic narzuciło tempo rozwoju gry, które było niesamowicie ciężko utrzymać.

I tak, w pewnym momencie Fortnite zwolnił. A do tego gracze niekoniecznie byli przyzwyczajeni. Nie ma wątpliwości, że po niesamowitych kilku latach, konkretne osoby w Epic Games musiały poczuć zmęczenie.

Donald Mustard odchodzi z Epic Games

Reklama

Nie wiadomo, jaki jest prawdziwy powód odejścia z Epic Games. Donald Mustard twierdzi, że chce się skupić teraz na rodzinie. Jednocześnie jest dumny z tego, co udało się stworzyć. Zapewnia, że zespół ciężko pracuje nad rozwojem Fortnite i sam jest podekscytowany tym, co szykują jego byli już współpracownicy.

Co będzie dalej? Tego nie wiadomo. Mustard chce spędzić czas z rodziną, ale takie osoby nie przechodzą na emeryturę od razu. Spekuluje się, że w tle pojawiła się jakaś gruba propozycja, ale nic w tym temacie nie zostało potwierdzone.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite