w

Łatwy sposób na wbijanie XP w Fortnite. Bez żadnych bugów, błędów, exploitów

Fanpage Grupa

W sieci jest milion filmów i sposobów na to, by w tym sezonie wbijać XP. Większość z nich nie działa, nie zalicza XP, albo wykorzystuje poważne błędy. A tu, wszystko jest dozwolone.


Przebicie się przez te wszystkie magiczne sposoby na XP, które finalnie dają tyle, ile otwieranie skrzynek z amunicją podczas meczu jest mordęgą. Ale fakt faktem, jest kilka sposób na to, by szybciej wbijać XP.

Przykładowo, dobrym rozwiązaniem będzie tryb z “Serii Dźwięk”. Można tam zdobyć łatwe XP bez zbytniego przemęczania się. Ile dzięki temu się zyskuje? Gracze są w stanie wyciągnąć po 30 tysięcy PD za jakieś 6-8 minut grania.

Jak to zrobić?

Sposób jest banalnie prosty. wystarczy wejść na mapkę i zbierać cukierki. Gdy zbierzemy wszystkie, kończymy i zaczynamy od nowa. Sposób pojawił się na Reddicie i w ostatnich kilkunastu godzinach zdobywa coraz większą popularność.

Jest to bezstresowe, nie trzeba cały czas chodzić po pustej mapie, gra muzyka, jest całkiem relaksująco. Nie jest to sposób najszybszy, ani najlepszy, ale działa i nie ma obaw o bana.

Ludzie chętnie tego używają, więc być może w przyszłości Epic w jakiś sposób to naprawi, albo zmieni. Póki co działa.