w

Leakerzy dotarli do informacji odnośnie tego, co będzie darmową nagrodą na urodziny Fortnite 2020

Fanpage Grupa

Już niedługo odbędą się urodziny Fortnite, tym razem już na pewno trybu Battle Royale.


Choć urodziny Fortnite oficjalnie zawsze odbywały się w lipcu, to tym razem Epic z jakiegoś powodu rozdzieliło tryb Ratowania Świata od Battle Royale. Przypomnijmy, że BR oficjalnie wyszło 26 września 2017 roku.

Można się więc spodziewać, że równo za dwa tygodnie w grze pojawi się zmieniony bus bojowy, torty, czy darmowy podarunek dla graczy.

Co tym razem dostanie społeczność?

Urodziny Fortnite wiążą się z kilkoma rzeczami. Oczywiście jest to zmiana malowania busa bojowego, ale także nowe wyzwania, za które można zdobyć darmowe przedmioty. W zeszłym roku było to między innymi malowanie, utwór muzyczny, sprej, emotka czy kilof.

“W busie bojowym usłyszycie specjalny utwór, a sam bus otrzyma nową skórkę, w sam raz na imprezę. Ponadto świętując urodziny, zyskacie szansę na zdobycie kilofu, malowania i innych elementów kosmetycznych.”

Leakerzy dotarli już do wstępnej informacji odnośnie jednej z nagród. Jest to malowanie. Odtworzono nawet jego wygląd:

Czy społeczność jakoś bardzo się ucieszyła? Niekoniecznie, w końcu w 2018 roku dodano darmowy plecak, a rok później kilof. Teraz pasowałaby lotnia, lub skórka. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że będzie to po prostu malowanie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite