w

Medale w Fortnite na pół ekranu powinno się dać wyłączyć?

W Fortnite wielokrotnie zmieniano interfejs, dodając coraz to nowe opcje. Jedną z nich są medale, których pokazywanie się co chwilę zaczyna powoli irytować graczy.


Fortnite cały czas się zmienia. Nowe lobby, nowe menu, nowy wygląd szafki i oczywiście nowy interfejs w grze. Od kilku miesięcy jednym z elementów UI są medale.

Medale to ciekawy system, który na początku był bardzo miło przyjęty. Coś nowego, świeżego. Po czasie zaczął jednak irytować i to nie samym swoim istnieniem, ale sposobem, w jaki wyświetlane są kolejne odznaki.

Medale do ukrycia?

Lazerbeam, jeden z popularnych youtuberów Fortnite na swoim profilu Twitter zwrócił uwagę na medali i na ich irytujące wyświetlanie się. Jak pisze twórca, nie potrzebuje pokazywania mu, że właśnie osiągnął TOP 50, bo zdarza mu się to praktycznie w każdym meczu.

Jednocześnie youtuber wspomina, że nie ma tak naprawdę żadnego sensownego powodu, dla którego medale są wyświetlane w takiej formie. O wiele lepiej byłoby, gdyby dało się je ukryć, zmniejszyć, lub w ogóle usunąć z interfejsu.

I jak widać po reakcja, wiele osób się z nim zgadza. Medale powoli stają się czymś, co po prostu trzeba odbębnić. Gracie, widzicie je tysięczny raz i już nie zwracacie na nie uwagi, oprócz sytuacji, w których ich pojawienie się Was zdenerwuje.

Oprócz tego informacje o XP – je także można by było schować, ewentualnie zmniejszyć lub przenieść w mniej rzucające się miejsce. To jednak prawdopodobnie się nie stanie. Chyba, że w kolejnym sezonie. Ten jednak rozpocznie się dopiero za kilka miesięcy.