w

Midas jest duchem, a Oro jego szkieletem? Fabuła w Fortnite zaczyna się robić ciekawa

Fot. blastingnews.com

Fabuła stanowiła bardzo ważny element Fortnite. Gdzieś jednak kilka miesięcy to wszystko się rozmyło.


Fabuła towarzyszyła Fortnite od samego początku. Choć wiele osób nie bardzo za nią nadążało, wątki nie bardzo się łączyły, a wszystko wydawało się bardzo chaotyczne, to jednak scalało społeczność i dawało powody do kolejnych eventów.

W 12 sezonie wprowadzono motyw Midasa i całej agencji. Teraz wygląda na to, że w końcu, wraz z pojawieniem Oro coś zaczyna się dziać.

Czym jest Oro?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku heckingimmortal stworzył ciekawą teorię odnośnie tego, kim jest Oro i sam Midas. Okazuje się, że to może być jedna i ta sama osoba.

Świadczyć o tym ma między innymi blizna, którą obie postacie mają w tym samym miejscu.

Jakl czytamy, Midas jest częścią zestawu “Zemsta Midasa”, natomiast Midas z “Złotego Ducha” . Według graczy Midas może być duchem, lub samą duszą. Natomiast Oro jego szkieletem.

I co dalej? Dobre pytanie i brak odpowiedzi. Wprowadzenie Oro musi jednak nieść za sobą jakieś dalsze wydarzenia. Doszliśmy już do połowy sezonu i najwyższy czas na jakiś event w grze. Pamiętacie jeszcze, że coś takiego istniało?

Niestety, w tym momencie w plikach nie znajduje się dosłownie nic, co mogłoby świadczyć o jakimś wydarzeniu. Brak zmienionych miejscówek, dziwnych tekstur etc. Wszystko tak naprawdę albo zostało wprowadzone, albo czeka od kilku tygodni na swój moment.