w

Najbardziej bezużyteczna rzecz w historii Fortnite? Dosłownie nic nie dało się z tym zrobić

Fanpage Grupa

W historii Fortnite było wiele dość specyficznych przedmiotów. Jedne radziły sobie lepiej, inne gorzej. Były też takie, które nie wprowadzały zupełnie nic.


Każdy gracz Fortnite ma na pewno w głowie swój ulubiony przedmiot i ten, którego nie znosi. Gracze wpadli na pomysł, by wybrać ten najgorszy dodatek, jaki pojawił się w historii gry. Oczywiście tego typu „zabawy” są spowodowane brakiem aktualizacji.

Na kolejną aktualizację trzeba będzie chwilę poczekać. W tym momencie większość deweloperów, w tym także Epic ma wolne. Trwa coroczna przerwa, w której na straży pozostawiono jedynie małą część pracowników.

Co się kompletnie nie przydawało?

Przedmiotem, który zdaniem graczy w ogóle na nic nie wpływał i równie dobrze mogłoby go nie być była… Gotówka. Można ją było znaleźć w specjalnych skrzyniach, które pojawiły się przy okazji współpracy z Borderlands.

Z tym, że ten przedmiot nic nie robił to nawet nie przesada – naprawdę nie miał on żadnego sensownego przeznaczenia. Technicznie gotówka funkcjonowała w plikach jako amunicja, więc możliwe, że Epic miało z tym jakieś plany, które finalnie zaniechano.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite