w

Nietypowa taktyka pozwala na odblokowanie całego karnetu w Fortnite w 20 meczach

Fanpage Grupa

Jeden z graczy już trzeci raz z rzędu robi to samo. Odblokowuje cały karnet bojowy w zaledwie kilka godzin i to bez żadnych oszustw.


Jeden z użytkowników Reddita podzielił się z graczami swoim sposobem na wbicie karnetu bojowego nie tyle w jeden dzień, co w kilka godzin. Nie trzeba używać żadnych specjalnych map, taktyk, sposobów. Wystarczy po prostu poczekać do odpowiedniego momentu.

Jak pokazuje “ThatOneWooper”, w sumie ostatnie karnety wbijał w 7-8 godzin. Robi to od trzech sezonów i jego sposób jeszcze go nie zawiódł.

Jak odblokować szybko cały karnet w Fortnite?

Gracz nie kupił karnetu, nie zrobił niczego niesamowitego. Jak pokazuje jego film na Youtube, do odblokowania obecnego karnetu potrzebował łącznie 24 gier.

Nie ma tu niczego odkrywczego. Czekacie do końca sezonu i w każdej jednej grze zwyczajnie robicie wszystkie wyzwania, jakie są. To przekłada się na poświęcenie całego dnia, ale ten sposób jak widać działa. Po prostu wystarczy kupić karnet bojowy i zacząć robić po kolei wszystkie wyzwania. Tym sposobem na sam koniec można wbić 100 level w nieco ponad 20 gier.

Co lepsze, samemu graczowi nadal zostały dodatkowe wyzwania. Nie zrobił wszystkich. Łącznie zajęło to około 7 godzin.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite