w

Nowy pojazd na ten sezon Fortnite może być dziwniejszy od wszystkich innych. Jeżdżenie na krowie?

Fanpage Grupa

Jeżeli wydawało Wam się, że kosmici to już naprawdę srogi pomysł, to poczekajcie na nowy pojazd.


Czekaliśmy na jakiekolwiek informacje odnośnie kolejnego pojazdu, jaki trafi do Fortnite i w końcu zaczynają się pojawiać pierwsze przecieki. Trudno jednak powiedzieć, czy gracze powinni się bardziej z nich cieszyć, czy może czuć niepokój.

W plikach jest bowiem obecnie jeden pojazd, który ma przypisane takie wartości, jak:

  • Poziom paliwa
  • “Odradzanie” paliwa

Według tego, co czytamy, nie jest to żaden z dostępnych w grze pojazdów. Czego więc się spodziewać?

“Fort Cow Vehicle” w Fortnite

Robi się naprawdę dziwnie, bowiem HYPEX na swoim Twitterze informuje, że nazwa kodowa nowego pojazdu to:

“Fort Cow Vehicle”

“Cow” w języku angielskim to oczywiście krowa. I teraz powstaje bardzo ważne pytanie, czy Epic sobie żartuje, czy może naprawdę w grze pojawi się pojazd w jakiś sposób przypominający krowę.

Istnieje szansa, że Epic w ten sposób wkręca graczy. Taką teorią, która przychodzi do głowy jest fakt, że krowy bardzo mocno kojarzą się z kosmitami. Każdy na pewno w sieci widział kiedyś grafikę, na której UFO porywa właśnie krowy. Być może deweloperzy będą chcieli jakoś do tego nawiązać.

Raczej tutaj nie mówimy o krowach jako takich, choć patrząc na ostatnie miesiące w Fortnite, trudno w ogóle przewidzieć, jakie plany mają deweloperzy i jakie dziwne pomysły będą jeszcze realizować. Standardowo nie pojawia się żadna data, a sam HYPEX zaznacza, że pomysł mógł zostać na jakimś etapie porzucony.