w

Ogromna wpadka Playstation potwierdza wodny motyw 3 sezonu 2 rozdziału w Fortnite

Wygląda na to, że Playstation zaliczyło ogromną wpadkę, ujawniając nowe zdjęcie i jednocześnie potwierdzając główny motyw 3 sezonu 2 rozdziału Fortnite.


To nie pierwszy raz, gdy Playstation pokazuje grafiki nadchodzącego sezonu zbyt wcześnie. Przypomnijmy, że nowy sezon został opóźniony i być może sklep miał się zmienić po starcie. Ktoś po prostu nie przypilnował przedłużenia końca sezonu i grafika zmieniła się za wcześnie – przynajmniej według teorii.

Na ten moment nie zostało to oficjalnie potwierdzone, więc nie należy tego traktować jako pewniak, natomiast zdjęcie rzeczywiście się zmieniło, więc raczej nie ma wątpliwości.

3 sezon 2 rozdziału w wodnych klimatach

W każdym razie, teraz nie ma już wątpliwości odnośnie nowego sezonu. To nawet nie przeciek, to po prostu zbyt wczesna zmiana grafiki w sklepie Playstation.

Obrazek pojawił się w wielu krajach. Nie wygląda na coś fałszywego, to byłaby zbyt dobrze zorganizowana akcja, gdyby nagle setki kont na Twitterze publikowały swoje zdjęcia z Playstation.

Dlaczego to ogromna wpadka? Pokazuje nam busa bojowego, który leci nad samą wodą. W tle widać również małą wysepkę z palmami. Bardzo możliwe, że to podobna, lub wręcz ta sama wyspa, co na jednym z filmików, o których wspominaliśmy ostatnio.