w

Ojciec gracza Fortnite zniszczył mu cały sprzęt w środku turnieju. Płacz na nagraniu

Fanpage Grupa

W społeczności Fortnite doszło do bardzo smutnej sytuacji. Trudno powiedzieć, dlaczego, ale ojciec jednego z graczy zepsuł mu komputer i monitory.


Sytuacja ta jest bardzo poważna, w społeczności już mówi się o tym, by zorganizować pomoc dla gracza. Wiadomo o tym jednak stosunkowo niewiele, ale samo nagranie z płaczem gracza jest bardzo niepokojące.

Na nagraniu widać zniszczony PC i monitory, według tego, co mówi profesjonalny gracz – do pokoju w momencie grania turnieju wpadł ojciec, który kazał natychmiast wyłączyć komputer. Ponieważ syn nie posłuchał, to kompletnie zniszczył mu wszystko, co miało związek z komputerem – czyli klawiaturę, myszkę, monitory, fotel.

Nagranie ze zniszczeniami

W sieci pojawiło się także nagranie, na którym widać to, jak wygląda sprzęt już po zniszczeniu. Nie wiadomo, jaki to będzie miało ciąg dalszy, ale sprawa zrobiła się bardzo medialna.

Już teraz są głosy o zorganizowaniu specjalnej zbiórki, pojawiają się chęci przeprowadzenia wywiadów i pokazania, jak wygląda sprawa gracza i jego życie. Obecnie jest o tym dość mało informacji, przynajmniej tych oficjalnych.